Παρουσίαση Ecomobility!

Η μεγάλη ημέρα της παρουσίασης των μαθητών μας για το πρόγραμμα του Ecomobility έφτασε και όλοι ήμασταν πολύ χαρούμενοι! Οι μαθητές μας πρότειναν, για την οικολογική μετακίνηση, τη δημιουργία αστικών αυτόματων λεωφορείων με ράμπα για αναπηρικά αμαξίδια, ειδική θέση για αυτά και σκαλάκια για τους μεγαλύτερους! Επίσης πρότειναν προσβάσιμα πεζοδρόμια και μέχρι να γίνουν όλα αυτά, περισσότερο πράσινο, ανακύκλωση και προστασία του περιβάλλοντος!

Η εκδήλωση ήταν υπέροχη, όπως υπέροχη ήταν και η δουλειά όλων των συμμετεχόντων εκπαιδευτικών, της διεύθυνσης και των εκπαιδευτικών που ενεργητικά συνείσφεραν στην διεκπεραίωση του προγράμματος! Σας ευχαριστούμε όλους για το πανέμορφο αποτέλεσμα!! Επίσης, ευχαριστούμε όλους τους επίτιμους προσκεκλημένους που μας τίμησαν με την παρουσία τους!!

Στα πλαίσια του προγράμματος, δημιουργήθηκε παρουσίαση και αποθηκεύτηκε σε μορφή βίντεο, με ηχογράφηση των μαθητών μας.

Μπορείτε να τη δείτε εδώ!